Topoľčianska - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Dusan 15. júla 2019

Dobry den,
na parkovisku pri kontajneroch vedla Topolcianskej 1 je dlhodobo odstavene auto s neplatnou EK a TK (expirovala v januari)
Auto je nepojazdne, ma vyfucanu pneumatiku a zabera parkovacie miesto uz vyse roka. Prosim o preverenie, dakujem

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme, o doriešení podnetu Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania