Račianska-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Poškodený kôš na exkrementy č. 51. Odtrhnuté zatváranie je pohodené na vrchu koša.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme opravu koša.

S pozdravom

MÚ Rača
02. august 2019

Martin U

Kôš opravený. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.