V. F. Bystrého-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Mária Frasch 15. júla 2019

Nezabezpečený kanál v blízkosti MŠ zakrytý rozpadnutými fošňami = ul.Viliama Figuša-Bystrého, riešila som to asi 2-3roky dozadu s MČ bez zmeny... V dnešných dňoch z Magistrátu mi došla odpoveď od správcu (obratom mailom) DTM(digitálna technická mapa spravovaná z našich daní), že mi nemôžu poskytnúť informáciu komu inžinierska sieť patrí (GDPR). Všetci čakajú, až sa tam nejaké dieťa zabije zjavne!!! Vidno priority! Čo je viac ľudský život, alebo GDPR(nevedia ho uplatniť, resp.iba ako výhovorku)?
Ďalší nebezpečný kanál na Čmelíkovej.
Asi by nezaškodilo zaškoliť riadne na GDPR zamestnancov(na čo sa vôbec vzťahuje), aby sa na niečo také nevyhovárali... A hlavne kvôli ľudským životom... Radšej posunúť info z ich strany kompetentným by určite nezaškodilo.

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
23. júl 2019

Mária Frasch

Aktuálne info k lokalizácii: Na ul.Viliama Figuša-Bystrého je to asi až druhý kanál od byt.domu s.č.3162 smerom ku OC Kocka (treba prejsť pozdĺž chodníka, prvý kanál má drev.poklop, druhý žiaden...atď) = minule som išla po dlhšom čase okolo a nemá už ani rozlámané drev.fošne, t.j. bez poklopu. Je zahádzaný trávou/bordelom, ale ako je to hlboké a do akej hĺbky človek by padol, netuším. Chodievajú tadiaľ deti (blízko MŠ), psíčkari.
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Požiadali sme dodávateľa o osadenie poklopu na F. Bystrého.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania