Stavbárska-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti


Uzavretý
meno
Matus Druska 15. júla 2019

Neriesenie problemu narkomanov,dealerov a asocialov z pentagonu sa rozrasta a vytvaraju si nove miestecko vo vnutrobloku na lotysskej ulici, hned pod kamerou mestskej policii, rozhadzane striekacky 4 metre od kamery a niekolko desiatok metrov od detskeho ihriska (mestska policia sa vyhovara ze nema prostriedky na riesenie tejto situacie, ale pochodzkara som tu nevidel nikdy ani mestska a ani statna policia)

23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetný podnet je v kompetencii štátu a územie, kde sa nachádza "pentagon" je v správe MČ Bratislava-Vrakuňa.

Zuzana Deáková
odd. ŽP,OaCH
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, odporúčame kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a "priestupcovia" z miesta odídu, takže priestupok už nie je možné vyriešiť.

S prianím pekného dňa
Kto? Mestská polícia Bratislava

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II sú tomto probléme vyrozumené a inštruované, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie tohto problému v tejto lokalite.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Vykonávanie hliadkovej činnosti v tejto lokalite je jednou z prioritných úloh, ktoré vykonávame.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania