Bieloruská-chodník-zaprataný terasou z podniku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený

Na chodniku nelegalne osadene kvetinace a v podvecernych hodinach terasa, blokuje to priechodnost chodniku.

04. október 2019

Megadeth . minarovic

diera v chodniku, hrozi preppadnutie
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Megadeth minarovic,
prosím o vytvorenie samostatného podnetu pre tento problém.

Ďakujem za porozumenie
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Matúš Druska,
podnet opätovne posielam samospráve a zatiaľ ho dávam do statusu neriešený, keďže doteraz neprišla žiadne odpoveď.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania