Súmračná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Bohuš 16. septembra 2019

Dlhodobo odstavené vozidlo ...

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
24. júl 2019

Bohuš

Auto je presunuté pár desiatok metrov na západ ... https://goo.gl/maps/ooEvePBoQichZEENA
Stále bez platnej TK/EK.
09. september 2019

Lukáš Bartošovič

cize sa aktualne nachadza na parkovacej ploche pri transformatore TS-14? celkom dobra zasivaren, kedysi tam stal vrak zelenej Almery https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/51983/vrak-na-parkovisku
v kazdom pripade, plochu spravuje Magistrat hlavneho mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/L9330
aj tu, kde bol predmetny vrak pri nahlaseni podnetu, jedna sa o rovnaku parcelu
10. september 2019

Bohuš

Áno, je presne pod nápisom TS-14.
06. október 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo sa vratilo zhruba na povodne miesto (samozrejme so stale neplatnymi EK/TK atd.)
24. november 2019

Lukáš Bartošovič

https://www.stkonline.sk/spz/BA166VE
vyradenie z evidencie 👎
vyzva na odstranenie 👎
odpratane vozidlo 👎
vrak vs. samosprava 3:0
07. február 2020

Lukáš Bartošovič

vrak Alfa Romeo pritomny aj v roku 2020

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania