Jantárová cesta - Odpadky v koľajisku zastávka Farského

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Odpadky v koľajisku zastávka Farského

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Odpadky boli odstránené pri bežnej údržbe zastávky. Je nám ľúto, že verejnosť nevyužíva prístupné koše. :(

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
27. september 2019

Cyril Menus

klamstvo!!! foto z dnešného rána. rôzne plechovky sú tam mesiace, určite pri bežnej údržbe zastávky sa to necisti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania