Lotyšská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Matus Druska 17. júla 2019

Pridavam sem znova,nakolko uz viac ako polroka je problem nerieseny a verejne osvetlenie na lotysskej je nefunkcne, vo vecernych hodinach je uplna tma,ako dokazuju aj fotky, lampa nema oznacenie cislom ani QR kodom, takze ju nieje mozne nahlasit na siemens, nachadza sa v strede vnutrobloku pri detskom ihrisku.

13. august 2019

Matus Druska

Ziadna zmena, svetlo stale nefunkcne
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preposielam hlavnému mestu SR Bratislavy.

Mgr. Monika Kovácsová
odd. ŽP, OaCH
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania