Tematínska - chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin Nýdr 17. júla 2019

Žiadam o vyčistenie dažďovej kanalizácie a doplnenie chýbajúceho poklopu. Žiadam o zverejnenie mena a priezviska úradníka, ktorý má na starosti riešenie podnetu a termín odstránenia nedostatku.
Komunikácia Tematínska, správa MČ - BA Petržalka.

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený dažďový vpust dáme vyčistiť dodávateľskej firme a MP VPS Petržalka zabezpečí osadenie chýbajúcej mreže.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
26. júl 2019

Martin Nýdr

Sále ste nenapísali ktorý úradník má na starosti riešenie problému - teda zadanie forme a zadanie VPS-ke a kontrolu splnenia zadania a nenapísali ste termín, kedy to bude vyčistené a doplnené!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.