Poľnohospodárska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Vladimír Malárik 17. júla 2019

Dobrý deň pán starosta, myslím si, že priložené foto hovorí za všetko. Kríky, resp. "živé ploty" zaberajú pomaly polovicu chodníka. Tento rok sa to opakuje už druhý krát. Myslím si, že by stálo za to všímať si aj druhú stranu pešej zóny. Zo strany obecného úradu je poriadok a druhá vyzerá trocha ináč. Na fotkách sú konkrétne adresy Poľnohospodárska 49 a 51. Podobne to vyzerá aj vo dvore vnútrobloku. Možno by stálo za to zjednať nápravu a občas sa pozrieť aj na druhú stranu pešej zóny
Prajem Vám všetko dobré a pevné nervy

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, živé kríky boli orezané. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
23. júl 2019

Vladimír Malárik

Reakcia bola až prekvapivo rýchla. Som rád, že to takto funguje. Nedalo mi a vyskúšal som. Naozaj ste prekvapili. Prajem všetko dobré

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania