Trávna-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Relatívne nová kanalizácia na Trávnej medzi Žitnou a Koľajnou by už potrebovala poriadne vyčistiť. Viaceré vpusty na oboch stranách sú kompletne upchaté.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Martin Uváček

Čas to zadať vášmu novému zmluvnému partnerovi.
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mesto má nového dodávateľa na čistenie vpustov, ktorému bolo aktuálne zadaných 1000 vpustov na vyčistenie v termíne august - september. Po vyčistení budú vystavené nové objednávky. Medzi množstvom čistených vpustov bude aj tento, považujte preto podnet za vyriešený.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. august 2019

Martin Uváček

Podnet bude vyriešený až keď uvidím že bol kanál naozaj vyčistený.
24. september 2019

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič nečistilo.
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpusty na celej Trávnej ulici objednáme u dodávateľa na vyčistenie.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený už 5 mesiacov. Čistenie žiadne.
03. apríl 2020

Martin Uváček

Vpusty na Travnej boli konečne vyčistené. Aj všade v okolí. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.