Vtáčikova cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Staré vyhodené pneumatiky

17. júl 2019

Jan Ontkoc

pneumatiky su nielen pri ceste, ale dalsie su aj vyssie v krikoch. zaroven su tam rozhadzane europalety. vyzera to akoby tam niekto chystal prekazkovu trat pre bicykle.
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

budeme situáciu sledovať, keďže sa môže jednať o aktivity správcu neďalekého bunkra. Ak nebudú pneumatiky s paletami využité alebo nemajú súhlas majiteľa pozemku, tak zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.