Polepená rozvodná skriňa pri Starej tržnici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Karol Bujaček 31. januára 2014

Prosím o odstránenie reklamy z rozvodnej skrine, zintenzívnenie „peších“ hliadok mestskej polície a pokutovanie nelegálneho výlepu.

30. apríl 2019

Marián

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Ako kedy, počarbaný ale stále.
02. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rozvodné skrine nie sú v správe magistrátu. Podnet však prešetríme a kompetentnú osobu budeme kontaktovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. jún 2019

Marián

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania