Levočská - odstavené vozidlo bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Domino 18. júla 2019

Dobry den,
uz niekolko dni je na viedenskej ceste v smere na Berg odstavene auto bez SPZ. Kedze ide v niektorych hodinach o celkom frekventovanu komunikaciu, prosim vas o jeho odstranenie z dovodu bezpecnosti.
Dakujem.

19. júl 2019

Pozorovatel

@admin
opatovne problem s nespravnou lokalizaciou v nadpise podnetu, kedze ide o Viedenskú cestu, nie o paralelnu Levočskú ul.
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. júl 2019

Domino

Dobry den,

dnes ked uz som prechadzal po tejto ceste, tak to auto tam uz nebolo. Mozete teda tento podnet brat ako vyrieseny.

Add meno prispevku: Pri umiestnenie bodu na mape sa mi meno ulice zmenilo.

D.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.