Panónska cesta - Vjazd z Panónskej k OC Danubia sa rozpadáva

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Petrzalcanka 18. júla 2019

Vjazd z Panónskej v smere k OC Danubia sa rozpadáva. Diera je rovno za zákrutou a vodiči majú problém si dieru všimnúť dostatočne včas. Zároveň, rozbitá cesta je priečne cez celý pruh, a teda nerovnosť sa nedá zo žiadnej strany obísť.

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme a v tomto prípade je v správe mesta iba hlavná vetva Panónskej ulice. V spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania