Balkánska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 19. júla 2019

(nie Petržalská!!!) Odbočka cesty č.1/2 z Balkánskej smer vodné dielo - správa a vlastníctvo - magistrát, nie MČ Čunovo. Žiadam o nápravu nesprávne "očistenej" vozovkykvalitným strojovým zametaním. Nečistoty boli ručne nahrnuté do zelenej krajnice a na zarastený okraj vozovky a nebol odstránený jemný prach. Navyšovaním krajnice dochádza k znemožneniu odtoku vody, podmáčaniu vozovky a následnému plošnemú rozpadu. Navyše bola "vyčistená" len malá časť z celého úseku dlhodobo nečistenej a zanedbávanej cesty. Na videu prikladám príklad ako sa správne čistia takéto krajnice. Tieto fušeriny viac nemôžeme akceptovať! Prosím zverejniť meno a priezvisko osoby zodpovednej za vybavenie podnetu a termín strojového vyčistenia celej komunikácie. &t=14s

21. júl 2019

somár rámos

A že prečo Čuňovo?
21. júl 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol posunutý na magistrát, nie na MČ Čunovo.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.