Krásnohorská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Anna Olbrimkova 19. júla 2019

Na Krasnohirskej 14 prebieha masivny vyrub stromov pri stavebnych pracach v areali skoly

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
09. február 2020

Jana

Ako bol dorieseny tento podnet nakolko bolo vyrubanych asi 5 stromov a na ich mieste je prazdno
Okrem ineho na to ze v areali je sukromna skola, plocha je zdevastovana vysypanym pieskom a paletami.
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zadávateľ výrubu zo súkromnej základnej školy nad rámec zákona oznámil výrub inváznych drevín: pajaseňa žliazkatého a javorovca jaseňolistého, na výrub ktorých sa nevyžaduje súhlas orgánu ochrany prírody.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania