Chýbajúce, poškodené a nevhodne umiestnené smetné koše

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
kom 03. februára 2014

Na veľmi frekventovanej pešej trase Autobusová stanica Mlynské nivy – Centrum (po ulici Mlynské Nivy a ďalej po Dunajskej) absentujú smetné koše, v dôsledku čoho sa tam na chodníkoch, v kvetináčoch, elektroskriniach a pod. hromadia odpadky. Najbližšie smetné koše sú ďaleko, jeden nový je pri Samoške a ďalšie dva až pri maď. gymnáziu, jeden plastový je ešte na strane cesty, kde nie je chodník využívaný chodcami – na parkovisku otočený do cesty a ešte jedno modré vrece, ale iba cez deň, pre zákazníkov stánku s kebabom. Trasu využíva veľa dochádzajúcich aj turistov.

17. apríl 2014

kom

Naozaj tam tie smetné koše chýbajú, ľudia si ich už vyrábajú sami...
Hlavne, že na križovatke pred vchodom do budovy polície na Sasinkovej sú 3 zelené koše na desiatich metroch..................................
17. apríl 2014

kom

Prosím administrátora o zaradenie podnetu do časti Staré mesto. Mlynské nivy 1 – 3 nepatria pod Ružinov. Stačí si pozrieť mapu..........................
18. apríl 2014

Odkazprestarostu.sk

@kom, táto časť ulice je v správe Magistrátu, takže to, že je podnet zaradený pod Ružinov, nemá vplyv.
29. november 2019

Martin Uváček

Časť mlynské nivy je v prestavbe a smerom na Dunajskú sú už nové koše. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania