Cesta na Senec-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Monozstvo ryb na brehu aj vo vode. Kazdych hadam 10m.zlate piesky ako je neplateny vstup od konradu. Zapacha to tu a je tu toho naozaj vela. Mrtve su aj vo vode aj ked nie tak vela ako na brehu.

24. júl 2019

Roman Mihalik

Od 19.7. žiadna reakcia? Veď z nejakého dôvodu tie ryby uhynuli. Je bezpečné kúpať sa v jazere? Očakával by som okamžitú reakciu a nie 6 dní ticho...
05. august 2019

Roman Mihalik

Skapaté ryby nikoho nezaujímajú? Že úhyn môže indikovať závadnosť vody sa prehliada?

Možno by admin mohol preposlať podnet niekam inam, ak sa STaRZ hrá tiež na mŕtvu rybu.
02. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Nakoľko správcom vodnej plochy vo vzťahu k uplatňovaniu si práva lovu a starostlivosti o ryby je SRZ BA II (www.srzba2.sk) a pozemsky z JV strany vodnej plochy majú privátnych vlastníkov, doporučujeme obrátiť sa na nich.

Katarína Szabová- STARZ
06. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. september 2019

Roman Mihalik

2 mesiace po nahlasení a zodpovedná inštitúcia sa nevie vyjadriť? To kde sme?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.