Telocvičná-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 22. júla 2019

Dobrý deň,
Na pozdĺž oboch strán Telocvične ulice je pri krajnici značne znecistenie. Zo strany akadémie ŠK Slovan je dokonca krajnica zarastená zeleňou niekde aj do výšky takmer 1m. Prosím o vyčistenie oboch krajníc.
Ďakujem

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Krajnica cesty bola vyčistená od buriny.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania