Jedľová-Verejný poriadok-štekot psov vo výbehu pre psov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Ján 22. júla 2019

Dobry den , za našimi oknami pred pár rokmi vyrástol výbeh pre psov. Na tom by nebolo nič zlé osobne mam psov rad a nevadia mi. Problém mam s majiteľmi týchto psov , ktorí nevedia po nich upratať a najväčším problémom je štekot psov počas celého dňa. Sme viacerí , ktorí sa vieme podpísať pod oficiálnu sťažnosť ale verím že nájdete riešenie iba na základe tohto podnetu.
Ďakujem veľmi pekne

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Tento problém je hlavne o ľuďoch. Je to individuálny prístup človeka - psíčkára. Mestská časť požiadala o zvýšenú kontrolu mestskej polícia v danej lokalite. Pekný deň
Kto? mestská polícia

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania