Ševčenkova - neporiadok za Tescom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 24. júla 2019

Dobry den, plocha za tescom smerom ku kontajnerovemu stojisku je "ukazkovo" zabordelizovana - okrem toho chyba chodnik (chodi sa po blate).
Je mozne to prosim urpatat a eventualne aj spravit chodnik?
Vdaka

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Čistenie predmetných parciel bude zabezpečené prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
03. október 2019

Alexander Kutka

Dobry den, vdaka za upratanie, vsimol som si ze ste to boli upratat.
Zial medzicasom to tam vyzera podobne hrozne ako na zaciatku... bolo by prosim mozne pravidelne to upratovat, napr raz za mesiac, alebo 2-3 mesiace?

Vdaka
27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Predmetná parcela bola v čase konania miestnej ohliadky, dňa 21.07.2020, vo vyhovujúcom stave bez závažnejšieho znečistenia odpadom.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania