Sklabinská-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Chudy 22. júla 2019

Dobry den.1.Chyba kanalizacny poklop na detskom ihrisku.
2.Chcem sa spytat,preco nieje otvorene WC na detskom ihrisku?Deti chodia vikonavat velku potrebu pod stromy a ine do toho skocia a potom to zapacha po ihrisku.Dakujem.

24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme nahradenie poklopu. Pokiaľ ide o toalety, tak tie sa podľa našich informácií nachádzajú v zlom technickom stave. Preveríme možnosť ich znovuotvorenia.

S pozdravom

MÚ Rača
24. júl 2019

Matus Cupka

Pred 30 minútami sme sa vrátili z obhliadky detského ihriska a nenašli sme tam chýbajúci poklop na fotografií.

Vedeli by ste nám preposlať GPS súradnice daného miesta prípadne fotografiu, na ktorej by bolo vidieť aj širšie okolie?

Obe môžete poslať priamo na matus.cupka@raca.sk

Ďakujeme vopred za spoluprácu.
12. október 2019

Aeon 🌳

Poklop je už osadený, nachádza sa vedľa kopca. WC bolo napr. dnes počas šarkaniády otvorené. Čiže oba body vyzerajú vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania