Pri starej prachárni-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 23. júla 2019

Žiadam o vyjadrenie úradníka magistrátu alebo mestskej časti, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Bez obrubníka sa leje betón rovno do hliny a trávy, nesprávne spracovaná betónová zmes pri okraji chodníka, v zeleni betón a na znečistenom okraji chodníka zvyšky betónu, nesprávne ukončená plocha od zelenej plochy (voľne sypaný betón "dostratena"). Prosím uviesť termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) pocut, ze takymto slendrianskym opravam odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude ziadat napravu.

26. júl 2019

Andrej

ako chcu tito ludia riesit parkovanie, ked nevedia ani zabezpecit udrzbu komunikaci...akurat idu opatovne vyberat peniaze od Bratislavcanov za z ich penazi uz vybudovane a aj to mizerne udrziavane cesty...
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na kontrolu a vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania na mieste prebehla ihneď kontrola.
Spoločnosť, ktorá realizuje opravu bola vyzvaná na odstránenie nedostatkov. Práce budú vykonané v zmysle spoločnej obhliadky a dohody. Na záver bol stanovený nový termín opakovanej kontroly.

Kancelária starostu
02. september 2019

Peter Oravec

Oprava bola vykonaná v znamení totálneho úpadku remesla. Formálne vyriešené.
02. september 2019

Peter Oravec

Oprava bola vykonaná v znamení totálneho úpadku remesla. Formálne vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania