Bajkalská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 23. júla 2019

dobrý den chcel by som upozorniť na prepadnutý chodník vid foto

25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. august 2019

Martin

dobry den,
ziadny progres v rieseni problemu... prosim o informaciu kedy by mohol byt problem vyrieseny.
dakujem
25. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2019

Martin

dobrý den
bola tam položena paleta ktorú niekto ukradol a dnes tam padol cyklista

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania