Výtlky v križovatke pri komplexe Westend

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 23. júla 2019

Na Lamačskej ceste su na hranici krizovatky dva vytlky pri kanalizacnom poklope.

24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. október 2019

Pozorovatel

@admin

Vytlk nie je stale opraveny
16. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. november 2019

Peter

blíži sa zima, t.j. už to nik neopraví :(
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyzvali sme investora (JTRE – J&T REAL ESTATE, a. s., Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava) o opravu poškodeného betónu v odbočovacom pruhu a ten ju zabezpečil v rámci záručnej lehoty v 46. týždni.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava
18. december 2019

Peter

Oprava nezrealizovaná dôkladne, prosím skontrolujte, výtlk je tam opäť (resp. stále), len čiastočne zaliaty prepadnutým asfaltom, ktorý sa už drolí. Táto "oprava" nevydrží ani najbližšiu zimu. Keďže je to pruh, kadiaľ jazdí denne xyz autobusov, treba opravu zrealizovať poriadne, aby sa neničili (a samozrejme aj iné autá).
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Výtlk bude opravený do 25. 1. 2020.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. január 2020

Pozorovatel

@admin
Dobry den,
podnet by mal byt podla mna oznaceny za Vyrieseny, az vtedy, ked bude realne odstraneny / vyrieseny.
Takychto prislubov terminov tu uz bolo a nic sa nezrealizovalo...

Dakujem
26. január 2020

Pozorovatel

@admin

Dnes je 26.1.2020 a vytlk nie je opraveny
02. február 2020

Pozorovatel

@admin

1.2.2020 stale neopravene ...
15. máj 2020

Pozorovatel

@admin
Stale neodstranene
Prosim zaslat samosprave
15. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. jún 2020

Peter

Tento kanál potrebuje komplexnú opravu. Pri rozšírení cesty investorom priľahlých budov bola odfláknutá táto časť a neustále sa prepadáva a praská. Treba naplánovať na leto komplet opravu a ak je to v záruke, tak čo najrýchlejšie, nech ju zrealizuje investor. Mestu by malo na tom záležať, nakoľko tento pruh využívajú najmä autobusy, ktoré si aj na tomto úseku ničia nápravy.
23. jún 2020

Pozorovatel

@admin

Stale neopravene, prosim poslat a urgovat samospravu.
Dakujem
23. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania