Výtlky pri križovatke Staré grunty - Ul. M. Greguša

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 28. augusta 2019

Dobry den, na ceste pred restauraciou Drag su tri hlboke vytlky - prosim o zacelenie, je to uz aj pre chodcov nebezpecne (nie je tam chodnik), takze cakam, kedy si tam vytkne niekto clenok.

30. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Predmetná komunikácia je vo vlastníctve Univerzity Komenského a nie je zverená do správy MČ Bratislava - Karlova Ves a preto na predmetnej komunikácii nevykonáva žiadnu údržbu

Za pochopenie ďakujeme.

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad MČ Bratislava - Karlova Ves
Odd. dopravy a Životného prostredia
referát dopravy
30. august 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Univerzita Komenského v BA
27. september 2019

Lukáš Bartošovič

Oddelenie vzťahov s verejnosťou Univerzity Komenského nevidí zlo, nepočuje zlo - a keďže mlčí, tak ani nehovorí zlo
a výtlky zatiaľ ako nemý svedok nečinnosti čakajú na svojho prvého zraneného chodca alebo kaskadéra na elektrickej kolobežke
nezabúdajme tiež na neďaleký zabudnutý podnet https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/51968/vytlk-na-starych-gruntoch-332
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oznamujeme Vám týmto, že dňa 8. 10. 2019 boli odstránené výtlky pri križovatke Staré grunty – Ul. M. Greguša.

S pozdravom,

Mgr. Zdenka Krasňanská, PhD.
odborná referentka
Univerzita Komenského v Bratislave
Rektorát
Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Šafárikovo námestie 6, P. O. BOX 440, 814 99 Bratislava 1
+421 2 901 09 542 | zdenka.krasnanska@uniba.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania