Osadná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomáš 23. júla 2019

Nový asfaltový povrch chodníka pred materskou školou Osadná č.5 je už poškodený/zbortený.
Zrejme to spôsobila/spôsobuje ťažká stavebná technika + stavebný material zo stavby „Bytový dom Budyšínska 3, Bratislava “.

Verím, že inšpektor verejného poriadku MČ BANM + príslušné Oddelenie územného konania a stavebného poriadku MČ BANM sú s danou situáciou oboznámení.

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na kontrolu a vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania