Račianska-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Erik Márföldy 23. júla 2019

V priestore na Račianskej ulici vedľa TESCA smerom k herni GALAXY sa nachádzajú dve lavičky, okolo ktorých sa neustále zhromažďuje odpad. Ide najmä o lavičku bezprostredne pri TESCU, ktorá sa nachádza pod stromom mirabelky a poskytuje tak bezdomovcom akýsi zákryt. Práve tu preto každý deň zostávajú napríklad plastové nákupné tašky, prázdne fľaše či plechovky od piva. Pokiaľ si všimnete zvyšok ulice, medzi každými dvoma lavičkami je umiestnený odpadkový kôš, na tomto problematickom mieste ale chýba. Verím, že jeho osadenie by situáciu aspoň čiastočne zlepšilo. Ďakujem

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na kontrolu a vybavenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
03. august 2019

Erik Márföldy

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujem, kôš bol osadený.
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet je vyriešený. Kôš je osadený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania