Páričkova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na novovzinknutej autobusovej zastavke (Autobusova stanica) za budovou VUB chybaju kose - odpadky a ohorky z cigariet sa valaju po zemi. Maly kos, ktory poskytuje DP BA je daleko od skutocneho miesta kde stoji najviac ludi, otoceny zlym smerom a kapacitne nepostacuje. Takze vacsina najma cigaretovych ohorkov konci na zemi. Treba umietnim kos najma na ohorky a na oboch stranach zastavky.

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. august 2019

Anonymný užívateľ

Páričkova-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Na Páričkovej ulici pri ná zastávke (nástupište) autobusu 21 smerom na Trnavské Mýto je obrovské množstvo odpadkov rôzneho druhu. Lokalita je dlhodobo neudržiavaná.
(Je to naozaj na Páričkovej, a nie na Malom trhu, ako sa upravia lokalita po premiestnení šípky na mapke.)
24. august 2019

Elena Hybská

Páričkova-neporiadok a odpadky-neporiadok v priestranstve

Na autobusovej zastávke je množstvo špiny a odpadkov. Pomohlo by aj premiestnenie odpadkových košov.
Vdaka
24. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania