Jána Smreka-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
J. 24. júla 2019

Na križovatke ulíc Jána Smreka a Štefana Králika chýba na priechode pre chodcov cez ulicu Jána Smreka bezbariérový zjazd z chodníka.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš podnet. O možnosti jeho realizácie sa bude zaoberať oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia.
Kto? oddelenie výstavby, dopravy a životného prostredia
Kedy? 2019

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Úpravu prechodu pre chodcov na predmetnej križovatke ulíc J. Smreka a Š. Králika na bezbariérový zaradíme do požiadaviek na rozpočet rokov 2020-2023.

Ing. Katarína Macáková
odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania