Zničené stĺpiky na Janotovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Znicene vylamane stlpiky na Dlhych dieloch smerom do podchodu. Vandalizmus vodicov? Opravit, obnovit. Zufalo tam chybaju.

20. október 2019

Ľubo Pajtáš

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania