Blokovanie chodníka na Molecovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Kazdodenne blokovanie chodnika na Molecovej ulici pri futbalovom stadione. Toto konkretne auto nechalo chodcom 90 cm, teda vodic ukradol najslabsim a najohrozenejsim ucastnikom premavky viac nez tretinu toho minima zivotneho priestoru ktore im dava zakon. Volal som mestsku policiu, povedali, ze maju aj zavaznejsie veci. 15 minut som cakal, neprisli. Co na to zriadovatel? Co mestska cast?

14. február 2014

Jozef

Stačí tam dať značku Chodci, prejdite na druhú stranu a bude to vyriešené :-)
02. september 2014

Anonymný užívateľ

Mohol by admin, prosim, zariadit znovu-poslanie tohoto podnetu na miestny urad?
11. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom mestskú políciu. Niekedy stačí zavolať na číslo 159.

Oddelenie marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania