Tyršovo nábrežie - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ocko 24. júla 2019

Zaberá miesto

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo sme evidovali, no dňa 26.9. sa už na tomto mieste nenachádzalo. Bolo odstránené držiteľom.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania