Lachova - neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Cca 10 m chodníka na pri ihrisku na Lachovej je sústavne už x rokov pokryté starým listín, hlinou a pieskom z ihriska. V tomto neporiadku potom vyrastá rôzna burina a aj to zužuje samotný chodník. Bolo by potrebné tieto okraje chodníka poriadne vyčistiť.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
O doriešení Vás budeme informovať.
02. august 2019

Martin U

Zatiaľ bez zmeny.
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na vyčistenie priestorov v okolí detského ihriska na Lachovej ulici sme odstúpili Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý v dohľadnom čase tento priestor vyčistí.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
26. august 2019

Martin U

Podnet oslavuje jeden mesiac a zatiaľ sa na tomto mieste nevyčistil ani cm štvorcový.
27. august 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. september 2019

Martin U

Tento týždeň ľudia z VPS strihali živý plot 3m odtiaľ ale chodník nikto neupratal.
12. september 2019

Martin U

Dnes tento priestor vyčistili pracovníci VPS. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania