Švabinského - poškodenie motorového vozidla

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
JS 25. júla 2019

Dobrý deň.
Môžete mi prosím podať informáciu, ktorá spoločnosť vykonávala kosenie trávy dňa 24.7.2019 v čase od 7:00 - 9:00 v lokalite Švabinského, konkrétne parkovisko ? V danom čase som mal na parkovisku odstavené motorové vozidlo, ktoré bolo po mojom príchode poškodené pracovníkmi danej spoločnosti.
Ďakujem.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poprosíme Vás, aby ste nás ohľadom tejto veci kontaktovali na adrese podnety@petrzalka.sk, kde udalosť doriešime.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania