Kolmá - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 25. júla 2019

Pod stromom pri parkovisku Kolma si urobil pelech nejaky chudak bezdomovec. Myslim vsak ze tam uz nebyva, dlho som tam nikoho nevidel, ani v noci (a to mame teple leto). Je mozne to prosim upratat? Vdaka

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
08. august 2019

Alexander Kutka

Hoci ste nas zial neinformovali, dakujeme za upratanie :)
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpratanie odpadu zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.