Sad Janka Kráľa - nefunkčná fontána

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Romana 26. júla 2019

Túto sezonu je fontána v Sade Janka Krala nefunkcna. V horucich dnoch by bolo fajn ak by bola spustena. Je pokazena alebo aky je s nou problem?

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže v prvom kole verejného obstarávania nebol vybraný dodávateľ údržby fontán, Mestská časť
Ba-Petržalka plánuje vyhlásiť ďalšie kolo VO.
30. júl 2019

Stefan

V preklade tento rok pocas horucav nepojde.
27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. august 2021

Martin Uváček

Podnet treba preposlať magistrátu, ktorý od 01.01.2020 prevzal správu sadu.
15. august 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania