Sústavne znečistená Sliačska ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Aj napriek neustalej urgenci zo strany obyvateľov je komunikácia neustále znecistovana stavebníkom Soravia. Zo strany zástupcov MČ nové mesto bolo konštatovane ze vsetko je v poriadku.preto sa pýtame ci je neustále zaplatená a neustále ničena cesta v poriadku ???

08. február 2014

roman

Bratislava je jeden velky Bananistan kde vsetci kompetentni nad vsetkym zatvaraju oci. Ci je to parkovanie v zakrutach, na chodnikoch znecistovanie vozovky, cierne stavby atd, atd.. V tomto meste sa daju vybrat neskutocne peniaze na pokutach, ale kedze sa vsetci navzajom poznaju a ruka ruku myje, nikdy sa nic nenapravi.
13. február 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Stavebný úrad vyzve stavebníka, aby zabezpečil čistenie komunikácie na ulici Sliačska.

Marek Tettinger, hovorca BANM
04. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Stavebný úrad listom zo dňa 25.2.2014 vyzval stavebníka na dodržiavanie čistoty na verejnej komunikácií Sliačska.


Ing. Natália Kudláčová
23. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Stavebník ešte v roku 2014 ukončil všetky stavebné práce a postupne stavebný úrad a špeciálne stavebné úrady skolaudovali jednotlivé stavebné objekty.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania