Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Kristína 12. septembra 2019

Vozidlo parkuje na mieste min. od januara 2019. Podla stavu interieru je nepojazdne - "utopene". Ma neplatnu TK a EK.

26. júl 2019

Kristína

Pre doplnenie: vozidlo parkuje v zakaze. Parkovanie je povolene len pre dopravnu obsluhu.
30. júl 2019

Anonymný užívateľ

fuj v tom aute musi inak smmrdiet
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. september 2019

David

To auto tam je minimalne od zaciatku roku 2018
09. september 2019

Elizabeth

Auto naďalej parkuje na rovnakom mieste.
09. september 2019

Elizabeth

Len pleseň v ňom sa naďalej rozširuje
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo bola dňa 26.9.2019 vylepená výzva na odstránenie v termíne do 60 dní. Kontrola bude 27.11.2019.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. december 2019

Elizabeth

Auto naďalej parkuje na rovnakom mieste.
04. január 2020

Kristína

Auto na mieste stale stoji. Kedy bude odtiahnute?
17. február 2020

Kristina

Cakaju na Magistrate, ci sa vrak sam odtiahne a zosrotuje?
17. február 2020

Lukáš Bartošovič

mozno cakaju na vyradenie vozidla z evidencie (vybavuje OU BA) https://www.stkonline.sk/spz/KN223EF?code=WSUNCC
alebo je zase preplnene "urcene parkovisko" (rozumej - vrakovisko)
pripadne je vozidlo v poradi na odtah, no prioritne odtahuju vozidla v zlom technickom stave (to mi raz odpisali na nejaky z mojich vrakov)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania