Na barine-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Na parkovisku Na Barine pri jazierku je viacero dlhodobo opustených vozidiel. Prvé z nich je tento modrý Ford. Tk a Ek mu prepadli v 01/2016. Vzhľadom na obsadenosť tohto parkoviska by sa voľné parkovacie miesto zišlo. Vozidlo treba dať odstrániť.

31. júl 2019

Martin U

Tak už je zrejmé kam toto auto z Petržalky zmizlo
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, týmto Vám dávame na vedomie, že podnet ohľadne vrakov pri jazierku Na Barine bol dňa 05.08.2019 zo strany zamestnanca preverený, pričom bola vyhotovená aj fotodokumentácia. Po uskutočnení tejto obhliadky boli za účelom zistenia majiteľa vozidla kontaktovaní príslušníci mestskej polície. Po zistení majiteľa bude na vraku (na základe ŠPZ) umiestnená výzva na odstránenie vozidla, a to po dobu 60 dní a taktiež bude aj táto výzva zaslaná majiteľovi vozidla prostredníctvom doporučenej zásielky.

Mgr. Húšková, SROKS, MÚ MČ BA - Lamač
15. september 2019

Martin U

Na vozidle pribudla výzva na odstránenie zo dňa 12.9.2019.
27. november 2019

Martin U

Modrý Ford bol odstránený. Podnet vyriešený.
28. november 2019

Hayduke

BTW, všetky tri autá z aktualizovanej fotky z 27. novembra 2019 sú takisto vraky... Už nech je tu tá nová parkovania politika!
28. november 2019

Martin U

Niesom z lamača, tie dva vraky môžete nahlásiť aj vy. Modrá Octavia na konci tu má samostatný podnet, ktorý som včera tiež aktualizoval.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania