Leškova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Michal Kováč 26. júla 2019

Neporiadok okolo smetného koša na križovatke Leškova / Čajkovského.

29. júl 2019

Michal Kováč

Po vyše týždni bol neporiadok odstránený aj kôš vysypaný môžeme to uzavrieť.
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako dokazuje aj fotografia, samotný smetný kôš nebol preplnený. Neporiadok pri ňom sme odstránili. Dovoľujeme si však upozorniť, že smetné koše na uliciach nie sú určené pre komunálny odpad z domácností, ten majú obyvatelia/prevádzky vyhadzovať do kontajnerov. Smetné koše na uliciach slúžia len na drobný odpad okoloidúcich.
V tomto prípade ide o porušenie VZN 9/2018 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území mestskej časti Bratislava-Staré Mesto.
https://www.staremesto.sk/data/MediaLibrary/44/44915/vzn_2018_009.pdf

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
05. september 2019

Martina Ralbovská

Leškova-Zeleň a ŽP- neporiadok a odpadky

Neodpratane smeti na Leskovej.
05. september 2019

Michal Kováč

Leškova-neporiadok odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Preplnený smetiak a odpadky okolo neho (tentokrát je aj smetiak plný)
05. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
smeti okolo smetnej nádoby budú odpratané. Opätovne však musíme upozorniť, že nádoba neslúži na vyhadzovanie komunálneho odpadu z domácností.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
06. september 2019

Michal Kováč

Mozno by ste mohli nainstalovat na ulici kamery a zistit ktora dobra dusa vam tam dava komunalny odpad :)

Pekny den :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania