Na Barine-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Prerastené kríky na parkovisku pred domovom dôchodcov Na Barine znemožňujú využívať najkrajnejšie parkovacie miesta. Kríky prerastajú po celej dĺžke. Potrebné ostrihať.

11. november 2019

Martin U

Prečo je tento podnet stále čakajúci???
27. november 2019

Martin U

Kríky boli ostrihané. Nateraz do jari vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania