Saratovská-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Alena 28. júla 2019

24.7.2019 nám znovu pokosili vysušený "trávnik" v kúdoloch prachu. Jediné, čo trčalo nad zemou, bolo pár kvetov čakaniek. Ja by som za túto zbytočnű prácu nezaplatila ani cent! To sa v celej Dùbravke nenájdu miesta kde by bolo kosenie potrebnejšie?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania