Papraďová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Stano 27. augusta 2019

Z kanala v oznacenom mieste prakticky vobec neodteka voda, aj hodinu a pol po skonceni dazda je tam obrovska mlaka s kanalom uprostred. Nehovoriac o tom, ze parkovacie miesta medzi Papradovou a garazami su vseobecne chybne vyspadovane a voda sa tam drzi dlhy cas.

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o vyčistenie vpustov.
O vyčistení Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
26. august 2019

saraja

V nedelu ráno po búrke upchaté kanály na Papraďovej jeden zarovno Narcisovej a druhý ďalej na druhej strane smerom k Rezedovej
26. jún 2020

Stano

Po skoro roku situacia stale rovnaka
28. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Stano,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania