Krásnohorská - pletivo na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

mohli by ste odstrániť pletivo z ihriska? celý priestor je v dezolatnom stave s naletovymi drevinami. zdržiavajú sa tu hlučný asociáli

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
O doriešení Vás budeme informovať.
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o údržbu vnútrobloku na Krásnohorskej sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ten v dohľadnej dobe zabezpečí odstránenie znečistenia.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania