Ivana Bukovčana-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Zaslané samospráve
meno
Eva 28. júla 2019

Prosim Vas bolo by mozne riesit na tomto useku vjazdu do skoly,kde ako vidno sa zhromazduje znacne mnozstvo vody nejake terenne opatrenie, aby sa dazdova voda odviedla do blizkej zelene po stranach? Vody je nedostatok a sucha sa opakuju uz skoro 10 rokov kazde leto a dlhodobo. Stacilo by tu urobit vpust medzi obrubnikom a znizenie zeminy niekde po stranach, urcite mate niekoho , kto by vedel nieco vymysliet. Pekne riesenie je za kotolnou ako sa ide ku garazam....tu by to nemuselo byt take hlboke...

08. august 2019

Eva

Takto nejako?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania