Beskydská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Odstavené vozidlo bez platnej Tk a Ek. Červený Peugeot 206 na konci Beskydskej. Kontroly mu prepadli v 04/2019 a je zrelý na odťah.

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame oddeleniu životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku, ktoré ho preverí.
Následne bude na auto umiestnená výzva pre majiteľa, ktorý má 60 dní (plynie od dátumu umiestnenia výzvy) na odstránenie vozidla. V prípade, že auto v tejto lehote neodstráni, mestská časť ho dá odtiahnuť.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
15. september 2019

Martin U

Vozidlo bolo odstránené. Podnet celkom rýchlo vyriešený.
18. september 2019

Martin U

Vyriešené. Treba aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania