Tomášikova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 29. júla 2019

Jeden z nedávno vysadených stromov je zlomený. Ťažko povedať, či mu "pomohla" niektorá z búrok, alebo dvojnohý škodca, ale má to každopádne za sebou. :(

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadame dodávateľa o odstránenie stromu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. júl 2019

Jan Bakos

Skôr by som uprednostnil jeho nahradenie, nie odstránenie. ;)
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zlomený stromček bol odstránený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania