Bellova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Množstvo sute a naplavenín pod otočkou trolejbusov na Jeséniovej a smerom na Bellovu. Dôsledok neriešenia podmytej cesty na Brečtanovej.

01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
02. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS dnes bola Bellova ulica ručne aj strojne vyčistená ( viď foto).

Kancelária starostu
02. august 2019

Martin U

Vďaka za rýchlu reakciu. Hlavne treba poriešiť podmytú cestu na Brečtanovej nad otočkou Trolejbusov. Tadiaľ sem všetko to bahno a kamene stekajú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania